Pasowanie na Przedszkolaka 16.11.2017r.

Właśnie dzisiaj, właśnie dzisiaj będzie pasowanie

Właśnie dzisiaj, właśnie dzisiaj przedszkolakiem każdy z nas zostanie…

 

Dzień 16 listopada pozostanie na długo w naszej pamięci. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza nasza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której zaprezentowaliśmy swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafimy. Były więc piosenki (również w języku angielskim), wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej obiecaliśmy: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich Pań i pomagać kolegom oraz być miłymi i dzielnymi przedszkolakami. Następnie nastąpiło ślubowanie Rodziców. Po ślubowaniu Pani dyrektor Danuta Kropaczewska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka, dotykając jego ramienia kredką. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz medal.

Po części oficjalnej nastąpiła degustacja słodkich niespodzianek przygotowanych przez Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność i pomoc w przygotowaniu uroczystości.