II Dzień Talentów

Poniedziałkowe popołudnie 18 czerwca to bardzo ważny dzień dla społeczności naszego przedszkola. W tym biwiem dniu zorganizowaliśmy w naszej placówce II Dzień Talentów, podczas którego dzieci uczęszczające na koła zainteresowań wystąpiły we wspólnym przedstawieniu pt. „Piracka przygoda Plastusia”. Na korytarzu przedszkolnym można było również obejrzeć wystawę prac plastycznych. Było to podsumowanie całorocznej pracy w ramach innowacji pedagogicznej „Z Plastusiem rozwijamy talenty i zainteresowania”.

Obchody Dnia Talentów w naszym przedszkolu to nie tylko okazja dla dzieci do zaprezentowania swoich umiejętności, rozwijania zainteresowań, zdolności, ale również do dobrej zabawy, integrującej społeczność przedszkolną. Dzieci wspólnie przeżywały pozytywne emocje i mogły się cieszyć prezentując swoje talenty.

To już drugie i ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie, podczas którego dzieci zaprezentowały liczne talenty – wokalne, taneczne, plastyczne, aktorskie i językowe.   W przyszłym roku szkolnym zamierzamy kontynuować podjęte działania.